TEAM eVa
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
TEAM eVa

Cupa Rome
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Program cupa

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 24
Data de înscriere : 26/04/2008
Varsta : 34
Localizare : cs si cocaina

Program cupa Empty
MesajSubiect: Program cupa   Program cupa Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 12:37 am

etapa III: Semi-finala

15.06 . DE_INFERNO. ORA 13:00
IP SERVER 89.34.157.158:27015
IP HLTV 89.34.157.158:27020
password : fun

Rullz vs eV







15.06 . DE_TRAIN. ORA 21:30
IP SERVER 89.34.157.158:27015
IP HLTV 89.34.157.158:27020
password : romania

[Archang3ls] vs eLf


Ultima editare efectuata de catre Admin in Sam Iun 14, 2008 11:56 pm, editata de 36 ori
Sus In jos
https://cuparome.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 24
Data de înscriere : 26/04/2008
Varsta : 34
Localizare : cs si cocaina

Program cupa Empty
MesajSubiect: AICI NU SUNT DICUTIILE!!   Program cupa Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 12:48 pm

Succes
Sus In jos
https://cuparome.forumgratuit.ro
Carbon3 @@ cL @@

Carbon3 @@ cL @@


Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/05/2008

Program cupa Empty
MesajSubiect: Re: Program cupa   Program cupa Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 10:12 am

Succes all ... sper sa nu castige eV k ne-au furat pe fata labarii Neutral
Sus In jos
Demonsoul




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/05/2008

Program cupa Empty
MesajSubiect: Re: Program cupa   Program cupa Icon_minitimeVin Iun 20, 2008 2:59 am

Da noi am pierdut, ca din cauza organizatorilor nu am putut alinia formatia de seniori, cine a vazut organizare de cupa unde programul se afiseaza duminica dimineata? In conditiile clanului standard bateam Elf-ul fara probleme, dar ma rog...Oricum din cite am inteles eV s-a calificat prin neprezentarea adversarului....Noi ne-am inscris pentru a ne lua revansa fata de clanul eV pt. infringerea suferita in cupa noastra...Vad ca au facut pe drac in 4 ca aceata intilnire sa nu se produca, ca stiau ca ii mincam ...Oricum, pt. organizarea deplorabila si si pt. faptul ca noi trebuia sa jucam cu Rullz, dar s-a stabilit nu stiu cum alt program, clanul ArchAng3ls se retrage din cupa asta...Bafta Aimar sper vei cistiga... dar curaj n-ai avut sa ne infrunti pe noi....Bafta
Sus In jos
stAr




Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/05/2008

Program cupa Empty
MesajSubiect: Re: Program cupa   Program cupa Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 4:39 pm

Sa incepem (va fi un roman lung):
1.Dupa cum spunea si demon ati avut o organizare..sa-i spunem proasta? Nu, a fost praf.Sfatul meu e sa nu mai organizati niciodata o cupa.
2.Ati evitat atat de mult sa jucati cu noi incat ati schimbat desfasurarea normala a cupei.Cu ce a fost mai speciala participarea clanului Rulzz decat celelalte 2 ocupante ale locului 2 ? Va lamuresc eu.Deoarece Rulzz participau in PGL iar voi ati pus meciul vostru din semifinale la ora 14:00 cand ei aveau meci in Divizia B2.Dar unde ati vazut voi ca locul 1 din grupa A sa joace cu locul 1 din grupa B?Raspuns:Nicaieri(doar la voi ca era cupa mai "speciala" ati schimbat desfasurearea ei).
3.Cel mai bine ar fi premiul cuvenit locului 3 sa n-i se acorde noua.


PS:Noi ne-am inscris in aceasta cupa doare pentru a ne lua revansa in fata voastra pentru faptul ca ne-ati batut cu noroc in cupa noastra, dar faptul ca ne-ati evitat pentru noi veti ramane niste fricosi.

Bafta cu organizarea in editia a II-a (desigur daca va exista)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Program cupa Empty
MesajSubiect: Re: Program cupa   Program cupa Icon_minitime

Sus In jos
 
Program cupa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament cupa
» Clasament Cupa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TEAM eVa :: Program cupa-
Mergi direct la: