TEAM eVa
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
TEAM eVa

Cupa Rome
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Castigurile cupei

In jos 
+4
[HDC]-SeNZoR
[HDC]-Shelby
Fen0menaL
Admin
8 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 24
Data de înscriere : 26/04/2008
Varsta : 34
Localizare : cs si cocaina

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 1:40 pm

Locul I o licenta de steam
Locul 2 server de cs configurat cum doreste echipa
Locul 3 vor primi admine pe servarul rome.idle.ro
Sus In jos
https://cuparome.forumgratuit.ro
Fen0menaL

Fen0menaL


Mesaje : 3
Data de înscriere : 03/05/2008

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Re: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 12:35 pm

Admin a scris:
Locul I o licenta de steam
Locul 2 server de cs configurat cum doreste echipa
Locul 3 vor primi admine pe servarul rome.idle.ro

:-" Ce admin Cool
Sus In jos
[HDC]-Shelby

[HDC]-Shelby


Mesaje : 5
Data de înscriere : 06/05/2008
Varsta : 30

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Re: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 12:38 pm

am si eu o intrebare cine primeste licenta steam tot clanul sau doar cl-ul /Smile??? scratch
Sus In jos
[HDC]-SeNZoR

[HDC]-SeNZoR


Mesaje : 4
Data de înscriere : 03/05/2008
Varsta : 30

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Re: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 10:11 am

[HDC]-Shelby a scris:
am si eu o intrebare cine primeste licenta steam tot clanul sau doar cl-ul /Smile??? scratch

crek tot clanu adik asa ar fi misto Smile cheers Rolling Eyes bounce
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 24
Data de înscriere : 26/04/2008
Varsta : 34
Localizare : cs si cocaina

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: re   Castigurile cupei Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 1:34 pm

[HDC]-SeNZoR a scris:
[HDC]-Shelby a scris:
am si eu o intrebare cine primeste licenta steam tot clanul sau doar cl-ul /Smile??? scratch

crek tot clanu adik asa ar fi misto Smile cheers Rolling Eyes bounce






1 singura se primeste!!
Sus In jos
https://cuparome.forumgratuit.ro
[HDC]-Shelby

[HDC]-Shelby


Mesaje : 5
Data de înscriere : 06/05/2008
Varsta : 30

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Re: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 9:19 am

1 singura se primeste!![/quote]


:|iti dai seama ce cearta o sa fie intre membrii clanului pt licenta aia de steam???
Sus In jos
stAr




Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/05/2008

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Re: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 9:59 am

Shelby daca nu iti convine ca se da doar o licenta poti sa iesi din cupa oricand doresti u impreuna cu clanul tau..dar daca voi ati organiza o cupa, ce premii ati oferii? raspuns: NIMIC.Si inca ceva o licenta de steam costa 10 euro...5 licente de steam 50 euro..deci nu au sponsori nu au de unde sa ofere mai multe;)
Sus In jos
[HDC]-SeNZoR

[HDC]-SeNZoR


Mesaje : 4
Data de înscriere : 03/05/2008
Varsta : 30

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Re: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 10:17 am

deci castigatorii o sa aleaga serverul si licenta ramane la altcineva asa cred ca ar fi mai bine pentru castigatorii locului 1 Rolling Eyes
Sus In jos
[HDC]-Shelby

[HDC]-Shelby


Mesaje : 5
Data de înscriere : 06/05/2008
Varsta : 30

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Re: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 11:18 am

stAr a scris:
Shelby daca nu iti convine ca se da doar o licenta poti sa iesi din cupa oricand doresti u impreuna cu clanul tau..dar daca voi ati organiza o cupa, ce premii ati oferii? raspuns: NIMIC.Si inca ceva o licenta de steam costa 10 euro...5 licente de steam 50 euro..deci nu au sponsori nu au de unde sa ofere mai multe;)

nu as oferi o licenta de steam as oferi altceva cum ar fi un config bun d tot la tot clanu sau un forum cu tot cei trebuie pt clan oricum dak castigam noi locul 1 (HDC) o sa luam serverul sau adminul pt k noi stam uniti nu ne certam pt orice:)si sa ia cine vrea licenta de steam...inteleg prea bn k e 10 euro si stiu de aceea ar fi o noua idee pt aceasta licenta sa fie la sfarsit meci intre membri clanului castigator etape 1 vs 1 si castigatorul sa ia licenta dar oricum Sleep nu vreau sa ma bag in chesti dinastea incat k si clanul sa fie desconsiderat asa ca faceti cum faceti voi k faceti bine ok:) flower ?nu am chef sa nasc conflicte asa ca bafta in continuare in turneu si sper sa ne vedem p "podium".Respect
Sus In jos
stAr




Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/05/2008

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Re: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 1:02 pm

faza e ca asa au fost stabilite premiile si asa vor ramane.Dar licenta de steam e ia cl-ul si el va hotarii cu-i o da.
Sus In jos
bullet_on




Mesaje : 5
Data de înscriere : 30/04/2008

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Re: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 8:04 am

Un membru al clanului crizat deja a iesit din clan din cauza ''Premiului 1''..Si apropo Star ..daca nu au sponsori de ce au creat o cupa? Premiul 1 mi-a scos deja un jucator din clan,nu puteati si voi oferi altceva?
Sus In jos
stAr




Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/05/2008

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Re: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 9:08 am

A iesit din clan...So? ASta creeaza steamul printre valvisti..8-|
Sus In jos
a[db]Punk-ROck




Mesaje : 4
Data de înscriere : 30/04/2008

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Re: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 2:30 pm

ma de ce sunteti tzigani ??? zici ms k s-au gandit si la premile astea ... am jucat multe cupe in care nu primeai nici mue si n-a mai zis nimeni nimik ... la o adik jucam pt distractie Mad
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 24
Data de înscriere : 26/04/2008
Varsta : 34
Localizare : cs si cocaina

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Re: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 1:03 pm

Nu sunt sponsorii la editia urmatoare premiile vor creste ..!! De asta sa fiti siguri! Este prima editie si am pus mici castiguri just4 fun nu sa jucati pentru premii la editia a2-a vor fi premii mai frumoase !
Sus In jos
https://cuparome.forumgratuit.ro
[HDC]-Shelby

[HDC]-Shelby


Mesaje : 5
Data de înscriere : 06/05/2008
Varsta : 30

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Re: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 8:37 am

bullet_on a scris:
Un membru al clanului crizat deja a iesit din clan din cauza ''Premiului 1''..Si apropo Star ..daca nu au sponsori de ce au creat o cupa? Premiul 1 mi-a scos deja un jucator din clan,nu puteati si voi oferi altceva?

inseamna ca aveti un clan de va intelegeti "de minune" eu am si spus dak castigam noi locu 1 luam locul 2 sau locul 3:)) ... nu ne certam din orice;)
Sus In jos
r1ghtz0r




Mesaje : 2
Data de înscriere : 27/04/2008

Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: ...   Castigurile cupei Icon_minitimeVin Mai 23, 2008 4:57 pm

[b][i][u][strike]DA MAI TACETI ODATA DACA NU VA CONVINE IESITI DIN CUPA CA NU VA OBLIGA NIMENI !!! SI ZI MERSI CA MACAR SE DA CEVA, LA ALTE CUPE LUATI _)_ AIMARE POTI SA DAI CLOSE ! CA ASTIA IS PORCI
Sus In jos
Continut sponsorizat





Castigurile cupei Empty
MesajSubiect: Re: Castigurile cupei   Castigurile cupei Icon_minitime

Sus In jos
 
Castigurile cupei
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TEAM eVa :: Castiguri-
Mergi direct la: