TEAM eVa
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
TEAM eVa

Cupa Rome
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Discutii generale

In jos 
+9
sPyNty
c1pI
Fen0menaL
Lethal
a[db]Punk-ROck
SeNzA^FyNe
JorJ3
Joker
Admin
13 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 24
Data de înscriere : 26/04/2008
Varsta : 34
Localizare : cs si cocaina

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 1:19 pm

Discutii despre cupa!
Sus In jos
https://cuparome.forumgratuit.ro
Joker




Mesaje : 2
Data de înscriere : 28/04/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 11:37 am

lool cand o sa inceapa cupa?
Sus In jos
JorJ3




Mesaje : 3
Data de înscriere : 01/05/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 11:50 am

Cand Incepe CUpa boSS ? Smile
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 24
Data de înscriere : 26/04/2008
Varsta : 34
Localizare : cs si cocaina

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re   Discutii generale Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 12:11 pm

Nu duminik asta cealalta este prima etapa Smile hf pe data de 11.05.2008 este prima etapa:)
Sus In jos
https://cuparome.forumgratuit.ro
SeNzA^FyNe




Mesaje : 2
Data de înscriere : 04/05/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: senza   Discutii generale Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 5:55 pm

bai tata e ora 19:53 si cere parola la server ce drq facem hai intra pe mess cel cu id-ul csrome
Sus In jos
a[db]Punk-ROck




Mesaje : 4
Data de înscriere : 30/04/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: :D   Discutii generale Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 7:29 pm

a[db] win !!! alcoolu si-a spus cuvantu Twisted Evil suntem sukari Smile)
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 24
Data de înscriere : 26/04/2008
Varsta : 34
Localizare : cs si cocaina

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re   Discutii generale Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 12:15 pm

Felicitari tuturor celor care au castigat! Smile
Sus In jos
https://cuparome.forumgratuit.ro
Lethal




Mesaje : 1
Data de înscriere : 11/05/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 12:41 pm

cand treceti rezultatele finale si meciurile din etapa urmatoare ?
Sus In jos
Fen0menaL

Fen0menaL


Mesaje : 3
Data de înscriere : 03/05/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 5:06 pm

Admin a scris:
Felicitari tuturor celor care au castigat! Smile

@ @ Lethal :-s

CAND ?
Sus In jos
c1pI




Mesaje : 4
Data de înscriere : 28/04/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: felicitari tuturor   Discutii generale Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 11:13 pm

Felicitari tuturor echipele si succesc in continuare Smile))



WnL noCOD steam ON va re mai aduc aminte Smile) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
sPyNty

sPyNty


Mesaje : 6
Data de înscriere : 09/05/2008
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Discutii generale Empty
MesajSubiect: re buzzz !!!   Discutii generale Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 1:41 am

Felicitari clanului ( eLf* ) hehehe :X:X[b]
Sus In jos
http://www.xGen-gaming.ro
stAr




Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/05/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 7:56 am

l3utzZuUu a scris:
Felicitari clanului ( eLf* ) hehehe :X:X[b]




Numai Clanul elf a castigat?Si din cate vad deja multi va spargeti in figuri dar abea a fost meciul de calificare.Eu va doresc Bafta in continuare tuturor clanurilor.Dar din posturile tale reise ca suferi (no offence).
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 24
Data de înscriere : 26/04/2008
Varsta : 34
Localizare : cs si cocaina

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 9:15 am

=)))))) Smile))) numai pot de ras Smile) (no offence? star gg ) prea tare =))
Sus In jos
https://cuparome.forumgratuit.ro
Demonsoul




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/05/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeMier Mai 14, 2008 10:59 pm

Cum se poate ca nu exista demouri de la meciurile preliminare? Ma intreb si eu...cum au fost suspendati unii pt. coade de nu este demo...Si cel mai socant e pt. mine ca eu am tinut Hltv pe perioada zilei de duminica, dar nimeni nu a facut o osteneala sa dea un record de acolo...Organizarea cam lasa tare de dorit.....Si ca si alte topicuri referitoare la codati si asta va fi sters...Bafta Aimar cu organizarea...Nu zic ca echipa ArchAng3ls se retrage, dar eu cel putin nu voi mai participa la meciurile voastre, suntem multi inscrisi, altii pot prelua stafeta...(P.S. toate clanurile nedreptatite au posibilitarea sa se inscrie la Cupa ArchAng3ls II)
Sus In jos
stAr




Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/05/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 9:15 am

Demonsoul a scris:
Cum se poate ca nu exista demouri de la meciurile preliminare? Ma intreb si eu...cum au fost suspendati unii pt. coade de nu este demo...Si cel mai socant e pt. mine ca eu am tinut Hltv pe perioada zilei de duminica, dar nimeni nu a facut o osteneala sa dea un record de acolo...Organizarea cam lasa tare de dorit.....Si ca si alte topicuri referitoare la codati si asta va fi sters...Bafta Aimar cu organizarea...Nu zic ca echipa ArchAng3ls se retrage, dar eu cel putin nu voi mai participa la meciurile voastre, suntem multi inscrisi, altii pot prelua stafeta...(P.S. toate clanurile nedreptatite au posibilitarea sa se inscrie la Cupa ArchAng3ls II)


Demouri exista la toate meciurile mai putin la meciul nostru..Smile
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 24
Data de înscriere : 26/04/2008
Varsta : 34
Localizare : cs si cocaina

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 8:07 pm

LA TOATE MECIURILE VA FI DEMO !!
Sus In jos
https://cuparome.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 24
Data de înscriere : 26/04/2008
Varsta : 34
Localizare : cs si cocaina

Discutii generale Empty
MesajSubiect: RASPUNS DEMON   Discutii generale Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 4:29 am

La fiecare meci Demons din clipa asta poti cere demo! Vei avea demo la fiecare meci Topicul tau nu va fi sters ... Celelalte topicuri au fost sterse ptr ca nu au nicio-treaba cu acest joc playerii din TEAM daca ma intelegi si altceva inafara sa acuze nu stiu! Si singuru meci fara HLTV a fost al tau ptr ca lai tinut si nu a dat nimeni record imi cer scz ptr asta si nu se va mai repeta! mai repet odata sa fi linistit vei avea demo la fiecare meci mult succes TEAM Archang3ls
Sus In jos
https://cuparome.forumgratuit.ro
c1pI




Mesaje : 4
Data de înscriere : 28/04/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: halal meci ....   Discutii generale Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 3:49 pm

mda nici setari nu stiti sa faceti frate... joc fara ff on ! Smile) se opreste serverul ....lag


oricum gg archangels GG MIRC Smile)


oricum vreau demo si poze sa ma asigur
Sus In jos
stAr




Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/05/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 7:20 pm

LoL! "gg mirc" vrei sa zici ca toti cei care au jucat erau dp mirc:))))? raspuns la suferinta ta: Sunteti Praf! (no offence Very Happy )


Ultima editare efectuata de catre stAr in Lun Mai 19, 2008 8:09 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Carbon3 @@ cL @@

Carbon3 @@ cL @@


Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/05/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeJoi Mai 22, 2008 4:43 pm

Cer reorganizarea listei de nick-uri pentru clanul mZq* daca se poate ! Va rog foarte frumos sa nu mai fie probleme cum au fost la ultimul meci . Playerii raman aceiasi dar vreau sa rescriu lista de nick-uri pentru a sti cu ce nume sa joace fiecare deoarece majoritatea si-au schimbat nick-urile si nu mai stiu cu ce nick-uri s-au inscris in competitie. Multumesc mult si daca pot sa rescriu lista dati si mie un reply si spuneti-mi daca trebuie sa fac un topic special Smile Multumesc inca o data Very Happy

Click aici pentru cupa eXcS sa te inscrii
Sus In jos
a[db]Punk-ROck




Mesaje : 4
Data de înscriere : 30/04/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: mdea..   Discutii generale Icon_minitimeJoi Mai 22, 2008 7:45 pm

carbone ti-ai gasit alti prieteni pe mirc ?? Laughing
Sus In jos
Carbon3 @@ cL @@

Carbon3 @@ cL @@


Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/05/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeJoi Mai 22, 2008 9:08 pm

:Smile) nici nush sa folosesc mircu .. da la ultimu meci o intrat altii si plm.. ne o dat 30-0 si akm vreau sa stiu daca pot pune lista noua cu nickuri sa nu mai fie probleme de genu Smile ms ! What a Face
Sus In jos
stAr




Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/05/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeSam Mai 24, 2008 3:33 pm

Cand se afiseaza meciurile din etapa urmatoare?
Sus In jos
Demonsoul




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/05/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Clasament   Discutii generale Icon_minitimeSam Mai 31, 2008 1:58 am

O mentiune totusi....urmeaza etapa 2, ar fi bine sa fie afisat clasamentul fiecarei grupe dupa prima etapa...
Sus In jos
Carbon3 @@ cL @@

Carbon3 @@ cL @@


Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/05/2008

Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitimeDum Iun 01, 2008 7:43 pm

ce cupa tare !!!! arbitru sta si nu e atent ... 3 avertismente si el nu baga in seama .. in loc sa dea 30-0 sta si nu zice nik .. la sfarsit zice k am pierdut numa ... f buna cupa X(
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii generale Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale Icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii generale
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TEAM eVa :: Cupa Rome-
Mergi direct la: