TEAM eVa
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
TEAM eVa

Cupa Rome
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Discutii generale

In jos 
+9
sPyNty
c1pI
Fen0menaL
Lethal
a[db]Punk-ROck
SeNzA^FyNe
JorJ3
Joker
Admin
13 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Demonsoul




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/05/2008

Discutii generale - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 7:42 pm

Dragutz n-am ce zice....Ne prezentam azi la 8 la meci (reprogramat pe azi...nu din cauza noastra) la care nici un organizator prezent, ip-ul e al serverului public, la care toti luam ban de la niste admini incompetenti...(cri$u si etem) Nu stiu ce sa mai zic, dar organizarea e penibila...Am dori si noi sa aflam cind se va desfasura restanta noastra sau mai exact cind sunt dispusi organizatorii sa ne onoreze cu prezenta....
Sus In jos
Demonsoul




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/05/2008

Discutii generale - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 5:47 pm

Art. 3.3. In cazul in care o echipa si-a folosit privilegiul enuntat la Art. 2.2 la un meci din cadrul Cupei Rome si nu se prezinta la data si ora fixate de acordul intre cele doua echipe, atunci echipa in culpa pierde meciul la scorul general de 30-0.
Avind in vedere cele de mai sus si vorbind cu membrii clanului consideram ca trebuie sa ni se acorde 30-0, adica forfeit prin neprezentarea adverarului. Personal consider ca eu nu voi accepta pretentiile unor copii, care nu stiu sa respecte nici regulile, si vor aminarea aminarii...... Avind in vedere ca noi nu ne vom prezenta miine, sincer nu m-as mira sa fim afisati ca si pierdanti....
Sus In jos
stAr




Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/05/2008

Discutii generale - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 6:29 pm

Cel mai spart admin=)))))))) cr|$u dadea ban ampulea si de prost ce e.Cred ca ar trebuii sa castigam cu 30-0 prin ff deoarece nu era nimeni prezent din hdc.Daca jucam,daca nu jucam tot aia e is prea sparti copiii aia.Macar ar trebuii sa se prezinte la meciuri 8-|.....
Sus In jos
Carbon3 @@ cL @@

Carbon3 @@ cL @@


Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/05/2008

Discutii generale - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 9:33 am

Azi e duminica :-?? nu se joaca ?? /Smile sau iar se amana o saptamana X( ... ziceti sa stiu daca se joaca sa anunt membrii Neutral ms.
Sus In jos
Demonsoul




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/05/2008

Discutii generale - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 4:42 am

Pina acuma am intilnit doar clanuri sparte, deci presupun ca in finala se califica doar primele clasate, iar in finala fiecare va juca 2 meciuri! Mi se pare timpenie sa mai bagi si cea mai bine clasata de pe locul 2, caci cum vei face semifinalele? Locul 1 din grupaA cu locul 1 din grupe C, si locul 1 din grupa B cu locul 2 din cel mai bine clasat clan de pe locul 2? E o timpenie... tot asa poti face si locul1 din grupa B cu locul1 din grupa A si locul 1 din grupa C cu cel mai bine clasat clan, sau locul 1 din grupa B cu locul 1 din grupa C, si locul 1 din grupa A cu cel mai bun clan de pe locul2...Cel mai corect doar primele clasate, de nu acceptati asta eu vreau in semifinale cu eV, motiv pt. care ne-am inscris in cupa asta.... De ne programati cu alt clan inseamna ca va este frica....
Sus In jos
Demonsoul




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/05/2008

Discutii generale - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 20, 2008 3:01 am

Pun si aici chestia daca de dincolo se sterge...
Da noi am pierdut, ca din cauza organizatorilor nu am putut alinia formatia de seniori, cine a vazut organizare de cupa unde programul se afiseaza duminica dimineata? In conditiile clanului standard bateam Elf-ul fara probleme, dar ma rog...Oricum din cite am inteles eV s-a calificat prin neprezentarea adversarului....Noi ne-am inscris pentru a ne lua revansa fata de clanul eV pt. infringerea suferita in cupa noastra...Vad ca au facut pe drac in 4 ca aceata intilnire sa nu se produca, ca stiau ca ii mincam ...Oricum, pt. organizarea deplorabila si si pt. faptul ca noi trebuia sa jucam cu Rullz, dar s-a stabilit nu stiu cum alt program, clanul ArchAng3ls se retrage din cupa asta...Bafta Aimar sper vei cistiga...si vei zice ce bun sunt, dar curaj n-ai avut sa ne infrunti pe noi....ca maturam pe jos cu voi...Bafta
Sus In jos
gigabyte




Mesaje : 2
Data de înscriere : 23/06/2008

Discutii generale - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: S-au terminat inscrierile ?? Ce nasol !   Discutii generale - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 23, 2008 10:12 am

Cand incepe etapa a doua?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii generale - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii generale   Discutii generale - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii generale
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
TEAM eVa :: Cupa Rome-
Mergi direct la: